Únor 2012

mé dřívější výtvory

6. února 2012 v 21:07

při vyrábění mi trochu vosku zbylo a tak sem si stoho udělala vzorky

když už sem to dělala tak sem si řekla že si vyrobím i svíčku. :)před několika dny sem se nudila tak sem si vyrobila náramek jak sem ho mela hotoví tak sem si řekla že si sním malinko pohraju,přidala sem tam ještě mašli. :o)
toto srdíčko je nepovedené tak se nedivte


A TEŤ PÁR PŘÍVĚŽKŮ!kofoláček

3. února 2012 v 22:38 | katte111
potřebujeme: nůžky,tavnou pistoli,drátek silný asi 2-3mm,vlny a papír.nejprve si vezmeme drátek,ustřihneme si přibližně 26 cm
1. přeložíme ho napůl a zamotáme ho
2. znova ho přeložímenapůl a zase ho zamotámedruhý drátek také přeložíme na půl a také ho zamotáme.kostru vyrobíme tak,že delší část přeložíme napůl a omotáme kolem kratší části.kostru omotáme bílou nebo černou vlnou,tak aby drát vyčuhoval co nejmíň jak si budeme mislet že je to hotové tak zbytek vlny tavnou pistolí nalepíme na místo krku.papír zmuchláme nebo poskládáme (to bude něco jako mozek)na papír namotáme vlnu tak aby papír nebyl vidět a zároveň aby byla hlava kulatá,znova zalepíme zbytek vlny (hlava nesmí být ani malá ani velká)na ťelo namotáme barevnou vlnu jako triko,šaty aby nebyla viět bílá vlna a zbytek vlny zase nalepíme tavnou pistolí na místo krku.na nohy namotáme barevnou vlnu jako sukni,gatě,...a ze zadu zbytek vlny zase nalepíme tavnou pistolí.na místo krku nalepíme dříve udělanou hlavu a naní perličky jako oči.


PŘEJI HODNĚ ŠŤSTÍ PŘI VÝROBĚ!